NewFysic Barendrecht

  • Dorpsstraat 130a 2992 BE Barendrecht

088-3230026

barendrecht@newfysic.nl

  • ma12:00 - 20:00
  • diGesloten
  • wo08:30 - 17:30
  • do08:30 - 18:00
  • vr08:30 - 16:30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
Onze vestigingen zijn open! NewFysic Zwolle is gesloten. Graag heten wij je welkom in één van onze andere vestigingen in de regio.  
NewFysic Alkmaar NewFysic Alkmaar

NewFysic Alkmaar

  • Gedempte Nieuwesloot 43 1811 KN Alkmaar

088 - 323 00 18

alkmaar@newfysic.nl

  • ma09:00 - 15:00
  • di09:00 - 17:30
  • woGesloten
  • do09:00 - 20:00
  • vr09:00 - 15:00 (14/5 tot 13.45)
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Almere (ivm vakantie van 19/7 tm 2/8 gesloten) NewFysic Almere (ivm vakantie van 19/7 tm 2/8 gesloten)

NewFysic Almere (ivm vakantie van 19/7 tm 2/8 gesloten)

  • Koopmanstraat 8 1315 HE Almere

036 - 533 22 03

almere@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di09:00 - 18:00
  • wo09:00 - 18:00
  • do09:00 - 21.00 (tijdelijk tot 20:00)
  • vr09:00 - 18:00
  • za09:00 - 18:00
  • zoGesloten
NewFysic Alphen aan den Rijn NewFysic Alphen aan den Rijn

NewFysic Alphen aan den Rijn

  • St. Jorisstraat 1 2405 CK Alphen aan den Rijn

0883230038

alphen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di09:00 - 17:30
  • wo09:00 - 13:00
  • do11:00 - 20:00
  • vr09:00 - 17:30 (14/5 gesloten)
  • za09:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Amersfoort NewFysic Amersfoort

NewFysic Amersfoort

  • Leusderweg 103 3818 AB Amersfoort

088 - 323 00 29

amersfoort@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:00 - 18:00
  • wo08:30 - 17:30
  • do10:30 - 20:00
  • vr08:00 - 18:00
  • za09:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Amstelveen NewFysic Amstelveen

NewFysic Amstelveen

  • Amsterdamseweg 522 1181 BX Amstelveen

088 - 323 00 12

amstelveen@newfysic.nl

  • ma08:00 - 17:00
  • di08:00 - 20:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do08:00 - 17:00
  • vr08:00 - 17:00
  • za08:00 - 15:00
  • zoGesloten
NewFysic Amsterdam NewFysic Amsterdam

NewFysic Amsterdam

  • Van Baerlestraat 82 1071 BB Amsterdam

088-3230002

amsterdam@newfysic.nl

  • ma08:00 - 16:30
  • di08:00 - 19:30
  • wo08:00 - 16:30
  • do08:00 - 16:30
  • vr08:00 - 16:30
  • za08:00 - 15:00
  • zogesloten
NewFysic Amsterdam Oost NewFysic Amsterdam Oost

NewFysic Amsterdam Oost

  • Hogeweg 2A 1098 CB Amsterdam

088-3230022

amsterdamoost@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:00 - 17:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do12:00 - 20:00
  • vr08:00 - 17:00
  • za08:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Apeldoorn NewFysic Apeldoorn

NewFysic Apeldoorn

  • Asselsestraat 33 7311 EC Apeldoorn

088 323 00 34

apeldoorn@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:00 - 20:00
  • wo08:00 - 14:30
  • do08:00 - 15:00
  • vr08:00 - 15:00
  • za09:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Barendrecht NewFysic Barendrecht

NewFysic Barendrecht

  • Dorpsstraat 130a 2992 BE Barendrecht

088-3230026

barendrecht@newfysic.nl

  • ma12:00 - 20:00
  • diGesloten
  • wo08:30 - 17:30
  • do08:30 - 18:00
  • vr08:30 - 16:30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Breda NewFysic Breda

NewFysic Breda

  • Ginnekenweg 64 4818 JH Breda

088 - 323 00 16

breda@newfysic.nl

  • ma09:00 - 13:00
  • di12:00 - 20:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do08:00 - 17:00
  • vr08:00 - 16:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Bussum NewFysic Bussum

NewFysic Bussum

  • Huizerweg 50A 1402 AD Bussum

088 - 323 00 21

bussum@newfysic.nl

  • ma08:30 - 17:00
  • di08:30 - 20:00
  • wo08:30 - 18:00
  • do08:00 - 20:00
  • vr08:00 - 17:00
  • za08:30 - 15:00
  • zogesloten
NewFysic Capelle a/d IJssel NewFysic Capelle a/d IJssel

NewFysic Capelle a/d IJssel

  • De Linie 3C 2905 AX Capelle a/d IJssel

088 - 323 00 31

capelle@newfysic.nl

  • maGesloten
  • diGesloten
  • woGesloten
  • doGesloten
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Den Bosch NewFysic Den Bosch

NewFysic Den Bosch

  • Vughterstraat 129 5211 GA Den Bosch

088 - 323 00 15

denbosch@newfysic.nl

  • ma08:30 - 17:00
  • di08:30 - 17:00
  • woGesloten (va 19/5 van 8.30-12.30 open)
  • do11:00 - 19:30
  • vr08:30 - 17:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Den Haag Benoordenhout NewFysic Den Haag Benoordenhout

NewFysic Den Haag Benoordenhout

  • Van Hoytemastraat 98 2596 ET Den Haag

088-3230011

denhaagbenoordenhout@newfysic.nl

  • ma08:30 - 17:00
  • di08:30 - 17:00
  • wo08:30 - 17:00
  • do08:30 - 20:00
  • vr08:30 - 17:00
  • za08:00 - 15:00
  • zoGesloten
NewFysic Doorn NewFysic Doorn

NewFysic Doorn

  • Kampweg 25 3941 HC Doorn

088-3230024

doorn@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:30 - 20:00 (18/5 va 11.30 open)
  • wo08:30 - 17:00
  • do08:30 - 17:00
  • vr08:30 - 17:00
  • za09:00 - 12:00
  • zoGesloten
NewFysic Eindhoven NewFysic Eindhoven

NewFysic Eindhoven

  • De Stadspoort 16 5611 GZ Eindhoven

088-3230017

eindhoven@newfysic.nl

  • ma08:30 - 19:00
  • di08:30 - 16:30
  • wo08:00 - 12:00
  • do08:30 - 16:30
  • vrGesloten
  • za09:00 - 12:00
  • zoGesloten
NewFysic Groningen NewFysic Groningen

NewFysic Groningen

  • Kwinkenplein 4 9712 GZ Groningen

0883230032

groningen@newfysic.nl

  • ma09:00 - 17:00
  • di11:30 - 20:00
  • woGesloten
  • do09:00 -17:00
  • vr09:00 - 17:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Heemstede NewFysic Heemstede

NewFysic Heemstede

  • Binnenweg 49 2101 JB Heemstede

088-3230004

heemstede@newfysic.nl

  • ma08:30 - 16:30
  • di08:30 - 17:30
  • wo08:30 - 17:30
  • do08:30 - 19:30
  • vr08:30 - 17:30
  • za08:30 - 17:00
  • zoGesloten
NewFysic Hilversum NewFysic Hilversum

NewFysic Hilversum

  • 's Gravelandseweg 46 c 1211 BT Hilversum

0883230005

hilversum@newfysic.nl

  • ma08:30 - 15:00
  • di08:30 - 17:00
  • wo08:30 - 17:00
  • do08:30 - 20:00
  • vr08:30 - 17:00
  • za08:30 - 14:00
  • zoGesloten
NewFysic Hoofddorp NewFysic Hoofddorp

NewFysic Hoofddorp

  • Concourslaan 2 2132 DK Hoofddorp

088 - 323 00 23

hoofddorp@newfysic.nl

  • ma08:30 - 17:00
  • di10:00 - 20:00
  • wo08:30 - 17:00
  • do08:30 - 17:00
  • vr08:30 - 17:00
  • zagesloten
  • zogesloten
NewFysic Katwijk NewFysic Katwijk

NewFysic Katwijk

  • Prins Hendrikkade 42 2225 TZ Katwijk

088 - 323 00 10

katwijk@newfysic.nl

  • ma09:30 - 20:00
  • di08:00 - 14:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do08:00 - 17:00
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Leiden NewFysic Leiden

NewFysic Leiden

  • Hogewoerd 17 2311 HE Leiden

088-3230006

leiden@newfysic.nl

  • magesloten
  • di12:00 - 20:00
  • wo08:00 - 14:00
  • do08:00 - 14:00
  • vr08:00 - 13:30
  • za08:00 - 13:00
  • zogesloten
NewFysic Maarssen NewFysic Maarssen

NewFysic Maarssen

  • Breedstraat 14 3603 BA Maarssen

088-3230019

maarssen@newfysic.nl

  • ma10:00 - 20:00
  • di09:00 - 18:00
  • wo09:00 - 17:30
  • do08:00 - 20:00
  • vr09:00 - 17:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Maastricht NewFysic Maastricht

NewFysic Maastricht

  • Stationsstraat 16A 6221 BP Maastricht

0883230039

maastricht@newfysic.nl

  • ma08:00 - 17:00
  • di12:00 - 20:00
  • woGesloten
  • do08:00 - 17:00
  • vr08:00 - 17:00
  • za08:30 - 13:30
  • zoGesloten
NewFysic Nijmegen NewFysic Nijmegen

NewFysic Nijmegen

  • Van Welderenstraat 23 6511 MB Nijmegen

088 323 00 33

nijmegen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di11:30 - 20:00
  • wo08:30 - 17:00
  • doGesloten
  • vr08:30 - 17:00
  • za09:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Noordwijk NewFysic Noordwijk

NewFysic Noordwijk

  • Bomstraat 15 2202 GH Noordwijk aan Zee

0883230036

noordwijk@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di10:30 - 19:30
  • woGesloten
  • do09:00 - 17:00
  • vr08:30 - 17:30
  • za09:00 - 13:30
  • zoGesloten
NewFysic Oegstgeest NewFysic Oegstgeest

NewFysic Oegstgeest

  • Terweeweg 56 2341 CS Oegstgeest

088-3230020

oegstgeest@newfysic.nl

  • ma11:00 - 20:00
  • di09:00 - 17:30
  • wo09:00 - 18:00
  • doGesloten
  • vr09:00 - 17:30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Oisterwijk NewFysic Oisterwijk

NewFysic Oisterwijk

  • Burgemeester Verwielstraat 15 5061 JA Oisterwijk

088-3230028

oisterwijk@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di09:30 - 20:00
  • wo08:30 - 16:00
  • do08:30 - 12.00
  • vr08:30 - 16:00 (14/5 gesloten)
  • zaGesloten (15/5 extra open van 9.00-13.00)
  • zoGesloten
NewFysic Oosterbeek NewFysic Oosterbeek

NewFysic Oosterbeek

  • Utrechtseweg 102 6862 AP Oosterbeek

088-3230025

oosterbeek@newfysic.nl

  • ma08:30- 12:30
  • di08:30 - 17:00
  • wo08:30 - 17:00
  • do13:30 - 20:00
  • vr08:30 - 17:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Rotterdam NewFysic Rotterdam

NewFysic Rotterdam

  • Karel Doormanstraat 326 3012 GP Rotterdam

088-3230007

rotterdam@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:30 -18:00
  • wo08:30 - 18:00
  • do08:30 - 17:00
  • vr08:30 - 17:00
  • za08:30 - 14:00
  • zoGesloten
NewFysic Rotterdam - Hillegersberg NewFysic Rotterdam - Hillegersberg

NewFysic Rotterdam - Hillegersberg

  • Argonautenweg 5-f 3054 RP Rotterdam

088 - 323 00 13

hillegersberg@newfysic.nl

  • ma08:00 - 17:00
  • di08:00 - 20:00
  • wo08:00 - 14:00
  • do08:00 - 17:00
  • vr08:00 - 17:00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Rotterdam - Kralingen NewFysic Rotterdam - Kralingen

NewFysic Rotterdam - Kralingen

  • Lusthofstraat 25a 3062 WB Rotterdam

0883230037

kralingen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:00 - 17:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do12:00 - 20:00
  • vr08:00 - 15:00
  • za08:30 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Utrecht NewFysic Utrecht

NewFysic Utrecht

  • Biltstraat 82-84 3572 BH Utrecht

088-3230008

utrecht@newfysic.nl

  • ma09:00 - 17:30
  • di09:00 - 20:00
  • wo09:00 - 17:00
  • do11:00 - 20:00
  • vr09:00 - 17:30
  • zagesloten
  • zogesloten
NewFysic Wassenaar NewFysic Wassenaar

NewFysic Wassenaar

  • Molenplein 5 2242 HV Wassenaar

088-3230009

wassenaar@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:30 - 20:00
  • woGesloten
  • do08:30 - 17:00
  • vr08:30 - 17:00
  • za08:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Zeist NewFysic Zeist

NewFysic Zeist

  • Slotlaan 94 3701 GP Zeist

088 - 3230014

zeist@newfysic.nl

  • ma08:30 - 17:30
  • di12:00 - 20:00
  • wo08:30 - 17:30
  • do08:30 - 17:30
  • vr08:30 - 17:30
  • za09:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Zoetermeer NewFysic Zoetermeer

NewFysic Zoetermeer

  • Dorpsstraat 46 2712 AL Zoetermeer

088 323 00 35

zoetermeer@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08:00 - 17:00
  • wo08:00 - 17:00
  • do12:00 - 20:00
  • vr08:00 - 17:00
  • za08:00 - 13:00
  • zoGesloten
NewFysic Zwolle NewFysic Zwolle

NewFysic Zwolle

  • Sassenstraat 78 8011 PD Zwolle

0883230030

zwolle@newfysic.nl

  • maGesloten
  • diGesloten
  • woGesloten
  • doGesloten
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten

Start nu online met de afslankmethode van NewFysic, ideaal om vanuit huis aan een gezond gewicht te werken!

Ga direct aan de slag