NewFysic Noordwijk (coaching in vestiging Katwijk)

  • Bomstraat 15 2202 GH Noordwijk aan Zee

0883230036

noordwijk@newfysic.nl

  • ma09.30 - 20.00 Katwijk
  • di08.00 - 14.00 Katwijk
  • wo08.00 - 17.00 Katwijk
  • do08.00 - 17.00 Katwijk
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten
In onze vestiging in Noordwijk kunnen wij je helaas momenteel niet persoonlijk coachen. Wij heten je echter heel graag welkom in onze vestiging in Katwijk. Tevens is er de mogelijkheid om online te starten.
NewFysic Alkmaar NewFysic Alkmaar

NewFysic Alkmaar

  • Gedempte Nieuwesloot 43 1811 KN Alkmaar

088 - 323 00 18

alkmaar@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di09:00 - 17:30
  • woGesloten
  • do09:00 - 20:00
  • vr09:00 - 15:00 (31/7 va 14.00 gesloten)
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Almere NewFysic Almere

NewFysic Almere

  • Koopmanstraat 8 1315 HE Almere

036 - 533 22 03

almere@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di9.00 - 18.00
  • wo9.00 - 18.00
  • do9.00 - 21.00
  • vr9.00 - 18.00
  • za9.00 - 18.00
  • zoGesloten
NewFysic Alphen aan den Rijn NewFysic Alphen aan den Rijn

NewFysic Alphen aan den Rijn

  • St. Jorisstraat 1 2405 CK Alphen aan den Rijn

0883230038

alphen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di09.00 - 17.30
  • wo09.00 - 13.00
  • do11.00 - 20.00
  • vr09.00 - 17.30
  • za09.00 - 13.00 (15/8 gesloten)
  • zoGesloten
NewFysic Amersfoort NewFysic Amersfoort

NewFysic Amersfoort

  • Leusderweg 103 3818 AB Amersfoort

088 - 323 00 29

amersfoort@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.00 - 18.00
  • wo08.30 - 17.30
  • do11.00 - 20.30
  • vr08.00 - 18.00
  • za09.00 - 13.00
  • zoGesloten
NewFysic Amstelveen NewFysic Amstelveen

NewFysic Amstelveen

  • Amsterdamseweg 522 1181 BX Amstelveen

088 - 323 00 12

amstelveen@newfysic.nl

  • ma8.00 - 17.00
  • di8.00 - 20.30
  • wo8.00 - 17.00
  • do8.00 - 17.00
  • vr8.00 - 17.00
  • za8.00 - 15.00
  • zoGesloten
NewFysic Amsterdam NewFysic Amsterdam

NewFysic Amsterdam

  • Van Baerlestraat 82 1071 BB Amsterdam

088-3230002

amsterdam@newfysic.nl

  • ma08:00 - 16:30
  • di08:00 - 20:30
  • wo08:00 - 16:30
  • do08:00 - 16:30
  • vr08:00 - 16:30
  • za08:00 - 15:00
  • zogesloten
NewFysic Amsterdam Oost NewFysic Amsterdam Oost

NewFysic Amsterdam Oost

  • Hogeweg 2A 1098 CB Amsterdam

088-3230022

amsterdamoost@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.00 - 17.00
  • wo08.00 - 17.00
  • do12.00 - 20.00
  • vr08.00 - 17.00
  • za08.00 - 13.00
  • zoGesloten
NewFysic Apeldoorn NewFysic Apeldoorn

NewFysic Apeldoorn

  • Asselsestraat 33 7311 EC Apeldoorn

088 323 00 34

apeldoorn@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.00 - 20.30
  • wo08.00 - 14.30
  • do08.00 - 14.30
  • vr08.00 - 14.30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Barendrecht NewFysic Barendrecht

NewFysic Barendrecht

  • Dorpsstraat 130a 2992 BE Barendrecht

088-3230026

barendrecht@newfysic.nl

  • ma13.00 - 20.00
  • di08.30 - 12.30
  • wo08.30 - 14.30
  • do08.30 - 18.00
  • vr08.30 - 15.30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Breda NewFysic Breda

NewFysic Breda

  • Ginnekenweg 64 4818 JH Breda

088 - 323 00 16

breda@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di12.00 - 20.00
  • wo08.00 - 17.00
  • do08.00 - 17.00
  • vr08.00 - 16.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Bussum NewFysic Bussum

NewFysic Bussum

  • Huizerweg 50A 1402 AD Bussum

088 - 323 00 21

bussum@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.00
  • di08.30 - 20.00
  • wo08.30 - 18.00
  • do09.00 - 20.00 (23/7 tot 18.00 geopend)
  • vr08.00 - 17.00
  • za08.30 - 15.00
  • zogesloten
NewFysic Capelle a/d IJssel NewFysic Capelle a/d IJssel

NewFysic Capelle a/d IJssel

  • De Linie 3C 2905 AX Capelle a/d IJssel

088 - 323 00 31

capelle@newfysic.nl

  • maGesloten
  • diGesloten
  • woGesloten
  • do08.00 - 14.30
  • vr08.00 - 14.30
  • zaGesloten
  • zogesloten
NewFysic Den Bosch NewFysic Den Bosch

NewFysic Den Bosch

  • Vughterstraat 129 5211 GA Den Bosch

088 - 323 00 15

denbosch@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.00
  • di08.30 - 17.00
  • woGesloten
  • do11.30 - 20.00
  • vr08.30 - 17.00
  • za09.00 - 13.00
  • zoGesloten
NewFysic Den Haag Benoordenhout NewFysic Den Haag Benoordenhout

NewFysic Den Haag Benoordenhout

  • Van Hoytemastraat 98 2596 ET Den Haag

088-3230011

denhaagbenoordenhout@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.00
  • di08.30 - 17.00
  • wo08.30 - 17.00
  • do08.30 - 20.00
  • vr08.30 - 17.00
  • za08.00 - 15.00
  • zoGesloten
NewFysic Doorn NewFysic Doorn

NewFysic Doorn

  • Kampweg 25 3941 HC Doorn

088-3230024

doorn@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di13.00 - 20.00
  • wo09.00 - 17.00
  • doGesloten
  • vr08.30 - 17.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Eindhoven NewFysic Eindhoven

NewFysic Eindhoven

  • De Stadspoort 16 5611 GZ Eindhoven

088-3230017

eindhoven@newfysic.nl

  • ma12.30 - 17.30
  • di08.00 - 17.30
  • woGesloten
  • do10.00 - 20.00
  • vr08.00 - 17.30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Groningen NewFysic Groningen

NewFysic Groningen

  • Kwinkenplein 4 9712 GZ Groningen

0883230032

groningen@newfysic.nl

  • ma09.00 - 17.00
  • di12.00 - 20.30
  • woGesloten
  • do09.00 -17.00
  • vr09.00 - 17.00 (3/7 gesloten)
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Heemstede NewFysic Heemstede

NewFysic Heemstede

  • Binnenweg 49 2101 JB Heemstede

088-3230004

heemstede@newfysic.nl

  • ma9.30 - 15.00
  • di8.30 - 17.30
  • wo8.30 - 17.30
  • do8.30 - 20.00
  • vr8.30 - 17.30 (3/7 va 16.00 gesloten)
  • za8.30 - 17.00
  • zoGesloten
NewFysic Hilversum NewFysic Hilversum

NewFysic Hilversum

  • 's Gravelandseweg 46 c 1211 BT Hilversum

0883230005

hilversum@newfysic.nl

  • ma8.30 - 15.00
  • di8.30 - 17.00
  • wo8.30 - 17.00
  • do8.30 - 20.00
  • vr8.30 - 17.00
  • za8.30 - 14.00
  • zoGesloten
NewFysic Hoofddorp NewFysic Hoofddorp

NewFysic Hoofddorp

  • Concourslaan 2 2132 DK Hoofddorp

088 - 323 00 23

hoofddorp@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.00
  • di11.00 - 21.00
  • wo08.30 - 17.00
  • do08.30 - 17.00
  • vr08.30 - 17.00
  • zagesloten
  • zogesloten
NewFysic Katwijk NewFysic Katwijk

NewFysic Katwijk

  • Prins Hendrikkade 42 2225 TZ Katwijk

088 - 323 00 10

katwijk@newfysic.nl

  • ma09.30 - 20.00
  • di08.00 - 14.00
  • wo08.00 - 17.00
  • do08.00 - 17.00
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Leiden NewFysic Leiden

NewFysic Leiden

  • Hogewoerd 17 2311 HE Leiden

088-3230006

leiden@newfysic.nl

  • magesloten
  • di08.00 - 16.30
  • wo08.00 - 14.00
  • do12.00 - 18.00
  • vr08.00 - 16.30
  • za08.00 - 14.00
  • zogesloten
NewFysic Maarssen NewFysic Maarssen

NewFysic Maarssen

  • Breedstraat 14 3603 BA Maarssen

088-3230019

maarssen@newfysic.nl

  • ma10.00 - 20.30
  • di09.00 - 18.00
  • wo09.00 - 17.30
  • do08.00 - 20.30 (23/7 va 13.00 open)
  • vr09.00 - 17.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Maastricht NewFysic Maastricht

NewFysic Maastricht

  • Stationsstraat 16A 6221 BP Maastricht

0883230039

maastricht@newfysic.nl

  • ma08.00 - 17.00
  • di13.00 - 21.00
  • woGesloten
  • do08.00 - 17.00
  • vr08.00 - 17.00
  • za08.30 - 13.30
  • zoGesloten
NewFysic Nijmegen NewFysic Nijmegen

NewFysic Nijmegen

  • Van Welderenstraat 23 6511 MB Nijmegen

088 323 00 33

nijmegen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di11.30 - 20.00
  • wo08.30 - 13.00
  • doGesloten
  • vr08.30 - 17.00
  • za09.00 - 13.00 (1/8 gesloten)
  • zoGesloten
NewFysic Noordwijk (coaching in vestiging Katwijk) NewFysic Noordwijk (coaching in vestiging Katwijk)

NewFysic Noordwijk (coaching in vestiging Katwijk)

  • Bomstraat 15 2202 GH Noordwijk aan Zee

0883230036

noordwijk@newfysic.nl

  • ma09.30 - 20.00 Katwijk
  • di08.00 - 14.00 Katwijk
  • wo08.00 - 17.00 Katwijk
  • do08.00 - 17.00 Katwijk
  • vrGesloten
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Oegstgeest NewFysic Oegstgeest

NewFysic Oegstgeest

  • Terweeweg 56 2341 CS Oegstgeest

088-3230020

oegstgeest@newfysic.nl

  • ma11.00 - 20.00
  • di09.00 - 17.30
  • wo09.00 - 18.00
  • doGesloten
  • vr09.00 - 17.30 (31/7 va 16.00 uur gesloten)
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Oisterwijk NewFysic Oisterwijk

NewFysic Oisterwijk

  • Burgemeester Verwielstraat 15 5061 JA Oisterwijk

088-3230028

oisterwijk@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.30 - 20.00
  • wo08.30 - 16.00
  • do08.30 - 13.00
  • vr08.30 - 16.00 (31/7 tot 15.00 open)
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Oosterbeek NewFysic Oosterbeek

NewFysic Oosterbeek

  • Utrechtseweg 102 6862 AP Oosterbeek

088-3230025

oosterbeek@newfysic.nl

  • ma8.30- 12.30
  • di8.30 - 17.00
  • wo8.30 - 17.00
  • do13.30 - 20.00
  • vr8.30 - 17.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Rotterdam NewFysic Rotterdam

NewFysic Rotterdam

  • Karel Doormanstraat 326 3012 GP Rotterdam

088-3230007

rotterdam@newfysic.nl

  • ma12.00 - 20.30
  • di8.30 -17.00
  • woGesloten
  • do8.30 - 17.00
  • vr8.30 - 17.00
  • za8.30 - 14.30
  • zogesloten
NewFysic Rotterdam - Hillegersberg NewFysic Rotterdam - Hillegersberg

NewFysic Rotterdam - Hillegersberg

  • Argonautenweg 5-f 3054 RP Rotterdam

088 - 323 00 13

hillegersberg@newfysic.nl

  • ma08.00 - 17.00
  • di08.00 - 20.00
  • wo08.00 - 17.00
  • do08.00 - 17.00
  • vr08.00 - 17.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Rotterdam - Kralingen NewFysic Rotterdam - Kralingen

NewFysic Rotterdam - Kralingen

  • Lusthofstraat 25a 3062 WB Rotterdam

0883230037

kralingen@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.00 - 17.00
  • wo08.00 - 17.00
  • do12.00 - 20.00
  • vr08.00 - 14.30
  • zaGesloten
  • zoGesloten
NewFysic Utrecht NewFysic Utrecht

NewFysic Utrecht

  • Biltstraat 82-84 3572 BH Utrecht

088-3230008

utrecht@newfysic.nl

  • ma09.00 - 17.30
  • di09.00 - 20.30
  • wo09.00 - 16.30
  • do11.00 - 20.00
  • vr09.00 - 17.30
  • zagesloten
  • zogesloten
NewFysic Wassenaar NewFysic Wassenaar

NewFysic Wassenaar

  • Molenplein 5 2242 HV Wassenaar

088-3230009

wassenaar@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di8.30 - 20.00 (21/7 va 10.00 open)
  • woGesloten
  • do8.30 - 17.00
  • vr8.30 - 17.00
  • za8.00 - 13.00
  • zoGesloten
NewFysic Zeist NewFysic Zeist

NewFysic Zeist

  • Slotlaan 94 3701 GP Zeist

088 - 3230014

zeist@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.30
  • di12.00 - 20.00
  • wo08.30 - 17.30
  • do08.30 - 17.30
  • vr08.30 - 17.30
  • za09.00 - 13.00
  • zoGesloten
NewFysic Zoetermeer NewFysic Zoetermeer

NewFysic Zoetermeer

  • Dorpsstraat 46 2712 AL Zoetermeer

088 323 00 35

zoetermeer@newfysic.nl

  • maGesloten
  • di08.30 - 17.30
  • wo08.30 - 17.30
  • do12.00 - 21.00
  • vr08.30 - 17.30
  • za08.30 - 14.00
  • zoGesloten
NewFysic Zwolle NewFysic Zwolle

NewFysic Zwolle

  • Sassenstraat 78 8011 PD Zwolle

0883230030

zwolle@newfysic.nl

  • ma08.30 - 17.00
  • di12.00 - 20.30
  • wo08.30 - 17.00
  • doGesloten
  • vr09.00 - 15.00
  • zaGesloten
  • zoGesloten

Start nu online met de afslankmethode van NewFysic, ideaal om vanuit huis aan een gezond gewicht te werken!

Ga direct aan de slag