Volkorenpannenkoekjes met witte asperges en pesto
40-45 minuten
Vegetarisch
Wat heb je nodig:
Hoe pakken we dit aan:
Let op: dit recept is ontwikkeld voor 2 personen. Het door jou aangegeven personen wijkt hiervan af. Houdt hier rekening mee in je bereiding.
Breng een pan water aan de kook en kook 2 eieren 7-8 minuten. Spoel ze af onder koud stromend water, pel ze en hak ze fijn. Bestrooi met zout en peper.
Doe alle ingrediënten voor de rucolapesto in de keukenmachine en maal tot een grove pesto. Proef en breng eventueel extra op smaak met zout en peper.
Klop het laatste ei los en doe het samen met het meel en een snuf zout in een kom. Meng goed en giet dan beetje bij beetje en al kloppend met een garde de melk erbij, tot je een glad beslag hebt.
Verhit steeds een scheutje olijfolie en bak 4 dunne pannenkoeken van het beslag. Leg ze op een bord en dek ze af met aluminiumfolie om ze warm te houden.
Verhit tegelijkertijd een grillpan en gril de asperges 10-12 minuten in de pan, tot ze beetgaar zijn en mooie grillstrepen hebben.
Verdeel de asperges over de pannenkoeken, lepel de rucolapesto erover en leg het gehakte ei erbij. Bestrooi met de dille en kappertjes.
Dit recept is onderdeel van de NewFysic methode
Bij NewFysic vinden we het belangrijk dat je altijd lekker kan blijven eten, ook tijdens het afvallen. Wanneer je ons programma volgt krijg je:
- Toegang tot meer dan 200 recepten
- Een persoonlijk voedingsplan
- Ondersteuning van hoogwaardige supplementen
- Gratis begeleiding door een persoonlijke coach
- En meer.
Wil je toegang tot dit recept?
Oeps, sorry! Je kan dit recept alleen inzien als je ons programma volgt.
Ben je al actief klant? Log hier in op jouw account of neem contact op met je coach.